Autor: Eesti Ajaloomuuseum
Oleme 13. märtsist kuni eriolukorra lõpuni suletud. Maarjamäe lossipark avatakse 2.mail kl 9.
Vastavalt Maailma Terviseorganisatsioon WHO hinnangule kuulutada koroonaviiruse COVID-19 olukord pandeemiaks ning Vabariigi Valitsuse kehtestatud eriolukorrale sulgeb Eesti Ajaloomuuseum nakkusohu vältimiseks uksed 1. maini.
Suletud on Suurgildi hoone, Maarjamäe loss, Maarjamäe tallihoone, Filmimuuseum, Teatri- ja Muusikamuuseum ning Särevi Teatrituba. Kõik antud ajavahemikku planeeritud üritused, ekskursioonid ja haridusprogrammid jäävad seoses sellega ära.
Ürituste uutest toimumisaegadest anname teada oma kodulehel.

Eelmüügist ostetud ürituste piletid (etendus “Leek” 19. ja 23. märtsil, etendus “Tähemängud ja mängutähed” 14. märtsil, Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtu ansambliga Metsatöll 18. märtsil ning mängufilmi “Georg” linastus 21.märtsil) ostetakse tagasi.

Ekskursioonide ja haridusprogrammide tellijatega võetakse operatiivselt ühendust.

Eesti Ajaloomuuseumi kollektiiv jätkab tööd, meiega saab tavapäraselt ühendust telefoni ja e-kirja teel.

Loodame südamest, et tekkinud kriisiolukord laheneb võimalikult kiiresti. Olgem ettevaatlikud ning hoidkem ennast ja teisi.